0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » اسلاید» سئو سایت پسته رفسنجان

تاریخ17th آوریل 2018
پشتیبانی وب سایت
0
2779

سئو سایت پسته رفسنجان

نام دامنه :rafsanjanpisachio.com

نوع سایت :سایت شرکتی

موضوع سایت :تامین کننده پسته جهت صادرات و شرکت های بسته بندی و آجیل و خشکبار فروشی ها

سایت پسته رفسنجان به عنوان تامین کننده پسته برای شرکت های بسته بندی، آجیل و خشکبار فروشی ها و همچنین صادرات پسته فعالیت می نماید که این سایت زیر نظر متخصصین سئویار در کلمه ی پسته رفسنجان سئو شده است و در صفحه نخست گوگل قرار گرفته است.

پس از بررسی و تحلیل مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت، راهکارهای مناسب برای رفع این معایب ارائه شد و اقدامات زیر در جهت بهینه سازی سایت انجام شد.

پس از آنالیز رقبا کلمات کلیدی مناسب برای سایت پسته رفسنجان ارزیابی شد و تکنیک چگالی هفت گانه سئو برای سایت اعمال شد.

در جهت بهبود رتبه ی سایت در گوگل، محتواهای مناسب برای سایت پسته رفسنجان تولید شد و براساس استانداردهای سئو محتوا این مطالب توسط متخصصین سئویار بهینه سازی شدند.

اقدامات لازم برای افزایش سرعت سایت انجام شد که از جمله این اقدامات می توان به بهینه سازی تصاویر، بهینه سازی قالب، بررسی بهینه بودن فایل های css و javascript و مدیریت کش اشاره کرد.

به منظور افزایش امنیت سایت و کسب اعتماد مشتریان اقدامات لازم برای افزایش امنیت سایت صورت گرفت.

امروزه اهمیت سئو سایت بر کسی پوشیده نیست و برای موفقیت در کسب و کار آنلاین باید به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت داده شود. از آن جا که سئو سایت امری تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه در زمینه ی بهینه سازی سایت دارد باید این امر را به دست متخصصان سپرد. از این رو مجموعه سئویار آماده ی ارائه خدمات سئو به شما عزیزان است. تیم تخصصی ما خدمات سئو و پشتیبانی خدمات سئو را تضمین می نماید. بنابراین شما دیگر دغدغه و نگرانی برای پشتیبانی از خدمات سئو را نخواهید داشت. در صورتی که می خواهید از رتبه سئو سایت خود و مشکلات سئو سایت تان آگاه شوید، تیم سئویار سامانه آنالیز سئو را برای شما عزیزان فراهم نموده است. قابل ذکر است که استفاده از این سامانه رایگان می باشد.

 

نمونه کار سئو

*    

*    

برچسب ها

مطالب مرتبط