0913 388 688 1

سئویار | سئو سایت اصفهان و آنالیز سئو سایت
سئویار سئو سایت اصفهان ارائه دهنده خدمات سئو سایت, آنالیز سئو سایت, سئو گوگل, سئو فروشگاه اینترنتی,سئو سایت فروشگاهی

صفحه نخست » آموزش » خدمات سئوی محلی در اصفهان چیست؟

خدمات سئوی محلی در اصفهان چیست؟

تاریخ:6th جولای 2022
پشتیبانی وب سایت
0
343

خدمات سئوی محلی نوعی از خدمات بازاریابی دیجیتالی هستند که به کسب‌وکارها کمک می‌کنند در نتایج جستجوی کاربران در گوگل برای جستجوهای مرتبط با موقعیت مکانی شهر خود ظاهر شوند، مانند کاربرانی که در نزدیکی کسب‌وکار هستند. به عنوان مثال، سئوی محلی می‌تواند به بهینه سازی سایت کمک کند تا در جستجوی کاربران اطراف برای جستجوی « بهینه سازی سایت در اصفهان » رتبه‌بندی کند.

با خدمات سئوی محلی، ترافیک بیشتری کسب کنید!

سئوی محلی الگوی متفاوتی است

در مورد نتایج جستجوی ارگانیک محلی چطور؟ پس از تجزیه و تحلیل رفتار کاربران در طول تریلیون ها جستجو، گوگل متوجه شد که افرادی که به دنبال انواع خاصی از کسب و کار هستند، به نتایج مربوط به منطقه نزدیک خود نیاز دارند. به همین دلیل است که الگوریتم جستجوی محلی Google شامل یک فاکتور به نام همسایه محوری است، که روشی جالب برای گفتن این است که Google هنگام جستجوی یک کلمه کلیدی محلی (پرسشی با هدف محلی) موقعیت مکانی شما را در نظر می گیرد.

برای مثال، اگر سر کار هستید و می‌خواهید یک پیتزا برای ناهار تحویل بگیرید، «تحویل پیتزا» در گوگل فهرستی از مکان‌های نزدیک دفترتان را در SERPS محلی (صفحات نتایج موتور جستجو) نشان می‌دهد.

اما اگر همان جستجو را در خانه امتحان کنید، مجموعه ای کاملاً متفاوت از نتایج را دریافت خواهید کرد. این منطقی است، با توجه به اینکه شما نیاز به یک پیتزا دارید که از جایی نزدیک تحویل داده شود.

جستجوی محلی سال‌هاست که وجود داشته است، اما به دلیل اینکه مردم فقط از رایانه‌های رومیزی خود استفاده می‌کنند، محدود بود. با این حال، با افزایش چشمگیر استفاده افراد از اینترنت موبایل، جستجوی تلفن همراه افزایش یافته است، بنابراین سئوی محلی برای موفقیت هر کسب و کاری که محصولات یا خدمات محلی را ارائه می دهد بسیار مهم شده است.

سئوی محلی الگوی متفاوتی است

در این قسمت به مزایای استفاده از سئوی محلی در کسب وکار شما را شرح می دهیم تا به طور کامل این مطلب را بتوانید درک کنید.

مشتریان از کسب وکار شما اطلاعات کافی بدست می آورند.

سئوی محلی به کاربران کمک می کند تا بدانند با چه کسب وکاری در تماس هستند و در مدت زمان کوتاهی می توانند مواردی  مواردی مانند پیشنهادات و تخفیف های خاص و غیره را بدست آورند چرا که برخی از کاربران به دنبال این موارد جزئی و ساده هستند.

مزایای خدمات سئوی محلی

کمک کردن به مردم برای پیدا کردن کسب وکار شما

بسیاری از کاربران  که که در بستر اینترنت به دنبال محصولات و خدمات موردنیاز خود هستند، در صورتی که بهینه سازی محلی درست انجام شده باشد، در همان جستجوی اول کاربر وب سایت شما در نتایج اول جستجو قرار می گیرد. 

باعث افزایش نرخ تبدیل شما می شود.

کاربران وقتی نیازی داشته باشند به سراغ سرچ در اینترنت می روند، چه بسا اگر وب سایت شما بتواند نیاز کاربر را رفع کند، درصد نرخ تبدیل شما افزایش می یابد و کاربر به مشتری شما تبدیل می شود. 

اعتمادسازی در بین کاربران

اگر در بستر اینترنت اطلاعات زیادی در مورد کسب وکار شما وجود داشته باشد، باعث افزایش اعتماد کاربران به شما می شود.

بهینه سازی تجربه کاربری

اگر به دنبال جذب ترافیک محلی به وب سایت خود هستید، باید یک تجربه کاربری عالی (UX) در سایت خود برای بازدیدکنندگان ایجاد کنید.

اگر وب سایت شما تجربه کاربری مثبتی را ارائه ندهد، شانس بازگشت مشتریان به وب سایت شما بسیار کم خواهد بود و نرخ پرش و نرخ پرش صفحات سایت افزایش می یابد.

اما برای افزایش تجربه کاربری چه کار می کنیم:

ما وب سایت شما را بهینه می کنیم تا بازدیدکنندگان بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را آسان تر پیدا کنند.

بهینه سازی تجربه کاربری

با بهینه سازی صفحات سایت شما سرعت بارگذاری آنها را افزایش می دهیم.

برای حفظ و جذب کاربران در صفحات، عناصر بصری و تعاملی مختلفی را در وب سایت شما قرار می دهیم.

تیم سئویار یکی از شرکت های سئو در اصفهان با خدمات کامل است، به این معنی که ما خدماتی خیلی بیشتر از سئوی محلی را ارائه می دهیم. لیستی از خدمات دیگری که ما ارائه می دهیم را بررسی کنید:

  • سئو (بهینه سازی موتور جستجو)
  • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
  • بازاریابی ایمیلی
  • طراحی وب سایت
  • بازاریابی محتوا
  • تبلیغات از طریق ارسال پیام انبوه
  • سئو داخلی برای کلمات کلیدی محلی
  • ثبت مکان در گوگل مپ
  • و…

در هر زمانی که خواستید، می‌توانید به محل شرکت ما در اصفهان، بیایید تا با صورت حضوری و از نزدیک با مدیر مجموعه و همکاران ما آشنا شوید.

چرا خدمات سئوی محلی مهم است؟

سئوی محلی برای کسب وکارهایی که خدمات در موقعیت مکانی خاص ارائه می دهند، بسیار مهم است.  امروزه نیز  اکثر جستجوها از طریق موبایل انجام می شود، در نتیجه بیشتر کاربران با کسب وکار محلی خود تماس گرفته و مراجعه می کنند. 

هزینه خدمات سئوی محلی سئویار چقدر است؟

قیمت خدمات سئوی محلی در اصفهان به عوامل متعددی از جمله مکان شما و آژانس سئوی محلی شما بستگی دارد. با این حال، برای قیمت دقیق تر SEO محلی، می توانید با مدیر مجموعه تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

درباره نویسنده :
پشتیبانی وب سایت

برچسب ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

*    

*